BLUE GEL 30 ML - ŻEL ZNIECZULAJĄCY W TRAKCIE ZABIEGU - 10 SZT

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 1075
  • Producent: Dermal Source
  • Dostępność: Jest Jest
  • Cena netto: 1 418,70 zł 1 745,00 zł
  • szt.

Produkt wysyłamy w ciągu 24h!

Zamówienie realizujemy w ciągu 24 godzin!

BLUE GEL - Żel znieczulający stosowany podczas makijażu permanentnego, piercingu oraz tatuażu.

Pojemność: 30 ml

TERMIN WAŻNOŚCI: 10/2022

Połączenie razem trzech substancji znieczulających tworzy skuteczny środek znieczulający, zwężający naczynia krwionośne, redukujący obrzęk, zasinienie oraz krwawienie. Dzięki temu dodatkowo pomaga podczas zabiegów na ustach czy wewnętrznych częściach ramion, gdzie siniaki oraz krwawienie są dodatkowym problemem.

Wyłącznie do użytku zewnętrznego: Czasowo redukuje ból i opuchliznę powstałe w skutek tatuowania, kolczykowania lub wykonywania makijażu permanentnego. Przed zastosowaniem upewnij się, że Twój klient nie jest uczulony na miejscowe środki znieczulające. Przechowywać w chłodnym, ciemnym miejscu, niedostępnym dla dzieci. Użyć przed upłynięciem daty ważności podanej na opakowaniu.

UWAGA: Unikać bezpośredniego kontaktu z gałką oczną. W przypadku kontaktu przepłukać dużą ilością sterylnej soli fizjologicznej i skontaktować się z lekarzem okulistą. Nie połykać. W razie przypadkowego połknięcia skontaktować się z lekarzem. Nie stosować w trakcie ciąży oraz karmienia piersią.

STOSOWANIE W TRAKCIE ZABIEGU

Środek stosować podczas bolesnych zabiegów celem utrzymania efektu znieczulenia wcześniej zastosowanych środków lub celem znieczulenia naruszonej (uszkodzonej) wcześniej skóry.

Środek nie działa na nienaruszonej skórze.

Podczas stosowania zawsze używaj rękawiczek.

Nanieś niewielką ilość żelu na obszar znieczulenia, przykryj folią I odczekaj 2 – 5 minut lub do momentu gdy efekt znieczulenia zacznie działać.

Przed kontynuacją zabiegu należy zetrzeć pozostałą ilość środka, tak aby glicerynowa baza nie wnikała w skórę. Nie stosować środka ponownie na tym samym obszarze, gdyż pogłębione znieczulenie skóry może doprowadzić do uszkodzenia tkanek oraz samego tatuażu .

Blue Gel utrzymuje efekt znieczulenie oraz zwężenia naczyń krwionośnych do 2 godzin od zastosowania.

ARS BEAUTY jest wyłącznym polskim autoryzowanym dystrybutorem środków znieczulających firmy Dermal Source.