EYELINER BLACK - ARS BEAUTY PIGMENTS

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 508
  • Producent: Ars Beauty
  • Dostępność: Jest Jest
  • Cena netto: 80,49 zł 109,00 zł 99,00 zł
  • szt.

Produkt wysyłamy w ciągu 24h!

Zamówienie realizujemy w ciągu 24 godzin!

Eyeliner Black - Intensywny czarny kolor, nieco rzadszy niż True Black. Jego konsystencja ułatwia aplikację produktu przy tworzeniu kresek na powiekach. Wysoka wiskoza (lepkość) zapewnia dużą wydajność pigmentu. Brak zawartości tlenków żelaza przyczyniających się do przebarwień, gwarantuje zachowanie właściwego czarnego koloru. 


Mikropigment w oryginalnej, sterylnej butelce - 5 ml lub 10 ml.
Produkcja: Niemcy


Ars Beauty wspólnie przy współpracy z wyjątkowo zaawansowanym technologicznie niemieckim laboratorium stworzyło wyjątkowe mikropigmenty do makijażu permanentnego. Każda partia naszych pigmentów przed wprowadzeniem na rynek przechodzi wnikliwe oraz bardzo restrykcyjne badania jakości. W uznanych zewnętrznych instytucjach badanych jest do 60 parametrów każdego pigmentu – w tym zawartość kadmu, rtęci, chromianu, selenu, telleru, talu, uranu i związków baru. Ponadto badaniom poddawane są poziomy zawartości antymonu, arsenu, baru, ołowiu, chromu i cynku. Spełnia  to wyśrubowane limity europejskie określone przez uchwałę Rady Europy – oscylują znacznie poniżej dopuszczalnych limitów.

Korzyści ze stosowania naszych pigmentów?

Wysoka lepkość (wiskoza)
pigmentów przyczynia się do tego, że podczas zabiegu w trakcie jednego ukłucia igłą, dostarczana jest maksymalnie duża ilość produktu pod skórę. Dzięki tej właściwości skrócony jest czas zabiegu, co automatycznie zmniejsza dyskomfort odczuwany przez klientkę. Naszym klientom na ich życzenie dostarczamy certyfikaty z analizami laboratoryjnymi.


ARS BEAUTY jest wyłącznym, autoryzowanym dystrybutorem. Dzięki bezpośredniej współpracy z producentem oferujemy te doskonałej jakości produkty w wyjątkowo atrakcyjnej cenie.