LIGHT FLESH 8 ml lub 15 ml - Pigment Custom Cosmetic Colors

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 342
  • Producent: Wholesale Tattoo Cosmetics
  • Dostępność: Jest Jest
  • Cena netto: 60,89 zł 74,90 zł
  • szt.

Produkt wysyłamy w ciągu 24h!

Zamówienie realizujemy w ciągu 24 godzin!

LIGHT FLESH - Bardzo popularny, jasny odcień koloru skóry. Używany najczęściej do korekt i poprawek w makijażu permanentnym oraz makijażu medycznym.


Pigment w oryginalnej, sterylnej butelce 1/4 oz (8ml) lub 1/2 oz (15ml).
Produkcja: USA

Pigmenty amerykańskiej firmy Custom Cosmetic Colors charakteryzują się niezwykłą jakością i trwałością. Ponad 20-letnie doświadczenie firmy Custom Cosmetic Colors zaowocowało powstaniem profesjonalnych pigmentów do makijażu permanentnego wysokiej klasy co czyni je niewątpliwie pigmentami z najwyższej półki.

Barwniki Custom Cosmetic Colors nie ulegają wybarwianiu, zmianom koloru na niepożądane odcienie, naturalnie się wywabiają, intensywny kolor utrzymuję się przez wiele lat. Pigmenty te pozwalają na uzyskanie zachwycających i trwałych efektów już po pierwszym zabiegu.
100% naturalne, atestowane i w pełni bezpieczne, podczas zaawansowanych badań dermatologicznych nie wykazały występowania żadnych skutków ubocznych.

Szeroka paleta 34-ech atrakcyjnych kolorów oraz nieograniczona możliwość mieszania kolorów w obrębie jednej bazy kolorystycznej pozwala na idealne dopasowanie koloru pigmentu do karnacji klienta przez co efekt końcowy jest bardzo naturalny.

Przed użyciem pigment należy dokładnie wymieszać w butelce.
Po otwarciu przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.

Dzięki bezpośredniej współpracy z producentem oferujemy te doskonałej jakości produkty w wyjątkowo atrakcyjnej cenie.