MAUVE 8 ml lub 15 ml - Pigment Custom Cosmetic Colors

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 92
  • Producent: Wholesale Tattoo Cosmetics
  • szt.
  • Cena brutto: 49,99 zł 60,89 zł 40,64 zł
  • Niedostępny

MAUVE - Jeden z najpopularniejszych chłodnych kolorów stosowanych w przypadku ust. Zapewnia efektowne lecz naturalne usta przez co unikniemy przesadzonego efektu. Kolor Mauve może być rozjaśniony poprzez dodanie koloru Light Pink przez co nadamy mu nieco jaśniejszej barwy co uczyni go jeszcze bardziej naturalnym kolorem.

Pigment w oryginalnej, sterylnej butelce 1/4 oz (8ml) lub 1/2 oz (15ml).
Produkcja: USA

Pigmenty do makijażu amerykańskiej firmy Custom Cosmetic Colors charakteryzują się niezwykłą jakością i trwałością. Ponad 15-sto letnie doświadczenie firmy Custom Cosmetic Colors zaowocowało powstaniem profesjonalnych pigmentów do makijażu permanentnego wysokiej klasy co czyni je niewątpliwie pigmentami z najwyższej półki.

Barwniki Custom Cosmetic Colors nie ulegają wybarwianiu, zmianom koloru na nieporządane odcienie, naturalnie się wywabiają, intensywny kolor utrzymuję się przez wiele lat. Pigmenty te pozwalają na uzyskanie zachwycających i trwałych efektów już po pierwszym zabiegu. 100% naturalne, atestowane i w pełni bezpieczne, podczas zaawansowanych badań dermatologicznych nie wykazały występowania żadnych skutków ubocznych.

Szeroka paleta 34-ech atrakcyjnych kolorów oraz nieograniczona możliwość mieszania kolorów w obrębie jednej bazy kolorystycznej pozwala na idealne dopasowanie koloru pigmentu do karnacji klienta przez co efekt końcowy jest bardzo naturalny.

Przed użyciem pigment należy dokładnie wymieszać w butelce.
Po otwarciu przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.

Dzięki bezpośredniej współpracy z producentem oferujemy te doskonałej jakości produkty w wyjątkowo atrakcyjnej cenie.