MEDIUM ASH 8 ml lub 15 ml - Pigment Custom Cosmetic Colors

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 107
  • Producent: Wholesale Tattoo Cosmetics
  • szt.
  • Cena brutto: 49,99 zł 60,89 zł 40,64 zł

MEDIUM ASH - Jeden z trzech pigmentów, które pozwolą nam na uzyskanie ciepłego brązu w odcieniu blond. Doskonały dla osób z jasno-różową karnacją. Stosowany także do zatuszowania/zakrycia niechcianych brwi, które zmieniły kolor na czerwony. Tonację koloru Medium Ash możemy zmieniać przy użyciu pigmentu Light Ash oraz Dark Ash

Pigment w oryginalnej, sterylnej butelce 1/4 oz (8ml) lub 1/2 oz (15ml).
Produkcja: USA

Pigmenty do makijażu amerykańskiej firmy Custom Cosmetic Colors charakteryzują się niezwykłą jakością i trwałością. Ponad 15-sto letnie doświadczenie firmy Custom Cosmetic Colors zaowocowało powstaniem profesjonalnych pigmentów do makijażu permanentnego wysokiej klasy co czyni je niewątpliwie pigmentami z najwyższej półki.

Barwniki Custom Cosmetic Colors nie ulegają wybarwianiu, zmianom koloru na nieporządane odcienie, naturalnie się wywabiają, intensywny kolor utrzymuję się przez wiele lat. Pigmenty te pozwalają na uzyskanie zachwycających i trwałych efektów już po pierwszym zabiegu. 100% naturalne, atestowane i w pełni bezpieczne, podczas zaawansowanych badań dermatologicznych nie wykazały występowania żadnych skutków ubocznych.

Szeroka paleta 34-ech atrakcyjnych kolorów oraz nieograniczona możliwość mieszania kolorów w obrębie jednej bazy kolorystycznej pozwala na idealne dopasowanie koloru pigmentu do karnacji klienta przez co efekt końcowy jest bardzo naturalny.

Przed użyciem pigment należy dokładnie wymieszać w butelce.
Po otwarciu przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.

Dzięki bezpośredniej współpracy z producentem oferujemy te doskonałej jakości produkty w wyjątkowo atrakcyjnej cenie.