Informacje o firmie

ARS BEAUTY już od 2007 roku zajmuje się dystrybucją i sprzedażą sprzętu do makijażu permanentnego. Bogate doświadczenie, duża i wciąż powiększająca się baza produktów oraz optymalny system sprzedaży to nasze główne atuty.

Przez kilka lat działalności na rynku makijażu permanentnego wyselekcjonowaliśmy najlepszych producentów sprzętu, dzięki czemu mamy gwarancję wysokiej jakości naszych produktów z jednoczesnym zachowaniem ich atrakcyjnej ceny. Wiedza, poparta współpracą z czołowymi polskimi linergistkami, pozwoliła nam na odpowiednią selekcję kosmetyków oraz produktów higienicznych, dzięki którym możemy kompleksowo obsługiwać klientów zarówno biznesowych (salony kosmetyczne) jak i prywatnych. Duży wybór mebli kosmetycznych oraz oświetlenia zapewnia nam możliwość pełnego wyposażenia każdego salonu.

Profesjonalna, skuteczna, a przede wszystkim efektywna obsługa klienta to nasze priorytety. Profesjonalny sklep internetowy pozwala w sposób intuicyjny na dokonanie zakupu potrzebnych do pracy produktów, a dynamiczny dział sprzedaży zapewnia bardzo szybką realizację zamówienia. Wybór najlepszych firm kurierskich gwarantuje dostarczenie Państwa zamówienia już następnego dnia roboczego! Komunikacja z klientem oparta na newsletter'ach, mediach społecznościowych oraz komunikacji mobilnej zapewnia nie tylko bieżące informacje na temat oferty i nowych produktów, ale także o różnego rodzaju akcjach promocyjnych.

Ars Beauty – Twój partner w makijażu permanentnym.