Koszt i czas dostawy

Zamówienia złożone i opłacone do godziny 13:00 wysyłane są tego samego dni! Dotyczy także zamówień za pobraniem.
 
Skompletowane zamówienia wysyłane są za pośrednictwem Firmy Kurierskiej UPS lub Poczty Polskiej.

Aktualny cennik

Firma Kurierska UPS:
14,90 zł - przedpłata na konto, czas dostawy 1 dzień roboczy. Zamówienie realizowane dopiero po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie.
17.49 zł - za pobraniem, czas dostawy 1 dzień roboczy.

Poczta Polska:

12,50 zł - przedpłata na konto, czas dostawy 2-3 dni robocze. Zamówienie realizowane dopiero po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie.
21,00 zł - za pobraniem, czas dostawy 2-3 dni robocze.

Przy zamówieniach powyżej 300 zł, wysyłka Firmą Kurierską UPS oraz Pocztą Polską jest darmowa (dotyczy tylko wysyłki krajowej).

Wysyłka za granice.

W przypadku wysyłki za granice Polski prosimy złożyć zamówienie wybierając jako formę dostawy odbiór osobisty i skontaktować się z nami w celu ustalenia jak najkorzystniejsze ceny wysyłki.

Cena wysyłki zależy od strefy oraz od ciężaru zamówienia, dla Firmy Kurierskiej UPS ceny rozpoczynają się od 50 zł do krajów najbliżej położonych Polski.

Wysyłki za granice realizowane są wyłącznie przy wcześniejszej płatności przelewem tradycyjnym lub płatności PayU (karta kredytowa).
 
Czas oczekiwania na paczki wysyłane za granice Polski od dnia nadania: Poczta Polska - 10 dni roboczych, kurier UPS - 5 dni roboczych.